Як засолити ікру щуки в домашніх умовах – крок за кроком рецепт

Як засолити ікру щуки в домашніх умовах Кухня Рибалки

Ікра щуки – це високоцінний продукт, який вважається дуже смачним і корисним. Вона містить велику кількість білка, жирів, вітамінів та мікроелементів. Засолена ікра щуки – це страва, яку можна готувати протягом усього року, оскільки її можна зберігати тривалий час в холодильнику. У цій статті ми розповімо про те, як засолити ікру щуки в домашніх умовах крок за кроком.

Які інгредієнти потрібні для засолки ікри щуки

Перед тим, як розпочати засолювання ікри щуки, вам потрібно мати на руках наступні інгредієнти:

 • ікра щуки
 • сіль
 • цукор
 • спеції (за бажанням)

Як засолити ікру щуки крок за кроком

 1. Підготуйте ікру щуки. Видаліть всі пузирі та жовчні мішки. Ікру потрібно ретельно промити, розібрати на окремі порції та підсушити.
 2. Приготуйте розчин для засолки. Для цього потрібно взяти 1 кг солі, 250 г цукру та спеції за смаком. Усе це ретельно перемішайте.
 3. Засоліть ікру. Покладіть шар солі на дно стерильної посудини і розкладіть порції ікри поверх солі. Потім поверх ікри засипте ще один шар солі.
 4. Залийте водою. Для засолки потрібна вода з крану. Потрібно заливати воду так, щоб вона повністю вкрила ікру.
 5. Прикрийте посудину. Щоб засолена ікра щуки добре настоялася, необхідно щільно закрити посудину кришкою або щільно прикрити її плівкою
 6. Поставте посудину в холодильник. Після того, як ікру залили водою та прикрили посудину, вона повинна бути поставлена в холодильник на 2-3 дні.
 7. Витягніть ікру з розчину. Після того, як пройшов час засолки, потрібно вийняти ікру з розчину та промити під холодною проточною водою.
 8. Сушіть ікру. Після промивання ікру слід ретельно підсушити на паперовому рушнику.
 9. Пакуйте ікру в посудину. Засолена ікра щуки готова до вживання. Її можна пакувати в посудину та зберігати в холодильнику до 2-3 місяців.

Висновок

Засолена ікра щуки – це дуже смачна та корисна страва, яку можна готувати в домашніх умовах. Дотримуючись наших інструкцій, ви зможете з легкістю приготувати цю страву. Якщо ви ніколи не пробували засолену ікру щуки, спробуйте її і ви точно не пошкодуєте.

Оцініть статтю
Супутник Риболова
Додати коментар